Kalendář akcí - listopad 2019

Pokud chcete být v obraze, sledujte pravidelně školní kalendář!

<< >>
Listopad 2019
1. týden01Felix
13:15 - 14:30S bludičkou za vodníkemtradice cizí země Halloween; družinové soutěžení
14:00 - 16:30Náprava řečimimořádně v pátek
So02!památka zesnulých
Ne03Hubert
2. týdenPo04Karel
10:00 - 11:00Divadlo DráčekPerníková chaloupka; tělocvična školy; vstupné 50,-Kč vybírají tř.učitelé od 31.10.
Út05Miriam
12:00 - 16:50Družinový výletMuzeum Blovice; žáci obdrží infolístky
13:15 - 14:15Hra na flétnunekoná se
St06Liběna
13:15 - 14:15Míčové hry Z
Čt07Saskie
13:15 - 14:15Šikulové 345
13:15 - 14:15Sportovní hry 12
08Bohumír
07:30 - 09:30Ukázkové hodiny žáků 1.ročníkuCO UŽ UMÍME
09:30 - 10:30Informace pro rodiče žáků 1.ročníkuo adaptaci na školu, po skončení ukázkových hodin
10:00 - 11:00Setkání s hostempovídání o Gruzii
14:00 - 15:00Začínáme s kytarou
16:00 - 18:00Den otevřených dveří i pro veřejnostprohlídka nové učebny a kanceláře v 1.patře; bude umožněna prohlídka i ostatních prostor školy
So09Bohdan
Ne10Evžen
3. týdenPo11Martin
Út12Benedikt
14:00 - 15:00Hry s hudbou
St13Tibor
07:45 - 09:25Dukátový denžáci přinesou do školy všechny dukáty, měšce i truhly
13:15 - 14:15Míčové hry P
13:15 - 14:15Matematika+
Čt14Sáva
07:30 - 12:30Divadlo Alfa PlzeňCirkus zlodějů; doprava autobusem na představení pro 1., 2. a část 3.ročníku; 170,-Kč vybírají tř.učitelé
13:15 - 14:15Šikulové 12
13:15 - 14:15Sportovní hry 345
15Leopold
So16Otmar
Ne17Mahulena
Státní svátek
4. týdenPo18Romana
13:30 - 16:30Kouzelné lucerny a lampinový průvod obcísamotný průvod bude zahájen přibližně v 15,30 - 16 hodin
Út19Alžběta
13:15 - 14:45Hliněný kroužek
St20Nikola
Čt21Albert
13:15 - 14:15Šikulové 345
13:15 - 14:15Sportovní hry 12
22Cecílie
14:00 - 15:00Začínáme s kytarou
So23Klement
Ne24Emílie
5. týdenPo25Kateřina
13:30 - 16:00Informace o prospěchu a chování žákůpro rodiče žáků 3.-5.ročníku; 2.ročník tříd.schůzky nemá z důvodu nemoci paní učitelky Sýkorové
Út26Artur
14:00 - 15:00Hry s hudbou
St27Xenie
13:15 - 14:15Matematika+
13:15 - 14:15Míčové hry Z
Čt28René
13:15 - 14:15Šikulové 12
13:15 - 14:15Sportovní hry 345
29Zina
07:45 - 08:15Narozeniny PODZIM
08:15 - 11:15Vánoční dílnavyrábíme na jarmark
So30Ondřej





Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň