Návštěva v Dětském domově Nepomuk

[pátek, 20. červen 2008]

Přijali jsme pozvání k návštěvě Dětského domova v Nepomuku. Naplánovali si tuto návštěvu na 2.května. Od školy jsme vyjeli autobusem. V DD Nepomuk nás přivítali a za chvilku mohla začít krátká beseda s paní ředitelkou Mgr. Věrou Novákovou, při které se školní děti dozvěděly o životě dětí v domově.

Prohlédli jsme si jednotlivé byty. Naše dvě nové žákyně z tohoto domova nám ukázaly svoje pokoje a pochlubily se s vybavením jednotlivých místností. Děti si potom společně hrály na hřišti, kde na ně dohlížely paní vychovatelky z domova. Učitelé zatím byli pozváni na kávu do překrásného podkrovního bytu.

Děkujeme za pozvání. Moc se nám u vás líbilo.

Po rozloučení jsme vyrazili lesem ke Klášteru. U řeky pak odbočili a šli jsme podél náhonu ke mlýnu a pak už kolem Huťského rybníka. Do školy jsme dorazili příjemně unaveni přesně v době oběda. Sluníčko v tu dobu ještě svítilo, a proto jsme si po obědě ještě hráli na naší školní zahradě.


Beseda s paní ředitelkouNa návštěvě v kuchyniProhlídka bytuV obývákuRozhovor nad kávouDěti si hrají společněDěkujeme za pozváníPodkrovní bytPodkrovní bytZastávka pod Zelenou HorouJdeme oborou ke KlášteruV okolí rybníka ve Dvorci

vložil: Webmaster [Aktuální dění] 22:33 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň