Velikonoční prodej

[sobota, 29. duben 2017]

O pašijovém týdnu jsme opět letos uspořádali prodej velikonočních výrobků ve spolupráci s místním obchodem.

Paní prodavačky nám vyšly vstříc, za což jim patří velký dík. Děti naší školy tak mohly nabízet krásné velikonoční dekorace a zdobená vajíčka vytvořená ve školní družině, od rodičů nebo prarodičů žáků. Velkou zásluhu na prodeji mají Justýnka M., Kája S., Lucka K., Josefínka V., Pavel V. a Jindra H.. Obětovali čas i o velikonočních prázdninách.

Tomuto prodeji také předcházela velikonoční dílna pořádaná odpoledne ve školní družině. Největší dík patří proto dospělákům, kteří přišli pomoci velikonočně tvořit do školy nebo vyráběli doma. Byli to paní M.Strolená, J.Břízová, M.Mašková, dále pak paní Rodinová, p.Vlasta Jankovičová, p.Hana Jedličková, p.uč.Jitka Zemanová, paní Vraná , paní Skalová, pan Křelovec a pan Kuchynka.

Velmi děkujeme také všem, kteří si zakoupili některé výrobky nebo jen tak přispěli do kasičky a tím finančně podpořili naší školu. Budeme moci  zase zakoupit více dárků pro děti na konci školního roku. Přejeme všem hezké a klidné jarní dny i ty další. (šl)


Velikonoční prodejVelikonoční prodejVelikonoční prodejVelikonoční prodejVelikonoční prodejVelikonoční prodejVelikonoční prodejVelikonoční prodej

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:03 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Ředitel

neděle, 30. duben 2017
12:42

Ředitel

Díky velikonočnímu prodeji jsme pro děti získali 3.858,-Kč. Peníze jsou vloženy do účetnictví školy. Děkujeme všem za pomoc.


Napsal: Ředitel [Odpovědět]


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň