Lednové setkání tříd

[středa, 7. únor 2018]

Během setkání tříd se ve středu 31. 1. 2018 žáci dozvěděli, jaké pořadí v kreditové soutěži je v jednotlivých třídách a také celkově na celé škole za první pololetí letošního školního roku. Věříme, že se i nadále žáci budou snažit získávat za svou práci a chování kredity, které na konci roku vymění za věcné odměny.

Pořadí na škole:

1. Skalová V.

2. Strolená K.

3. Jankovič A.

4. Strolený J.

5. Křelovcová K.

5. Kuchynková L.

6. Mašková J.

7. Krejcar L.

8. Průchová M.

9. Hortenská K.

10. Skalová K.

(je)

Dalším programem na setkání tříd bylo zhodnocení chování a připomenuta pravidla chování, proběhlo i poučení na prázdniny.

Žáci se dozvěděli o celkovém zhoršení chování nejen ve třídách, ale i na chodbách, WC, ve ŠJ či na zastávce autobusu. Žáci byli seznámeni s jasnými pravidly, která budou vyžadována, bude jasně dodržováno pravidlo 1,2,3 a DOST!  Žáci již nebudou jen planě napomínáni, ale bude jim zřetelně dáno najevo, že jejich chování ke spolužákům, vyučujícím, k pravidlům, je za hranicí a že se po třetím opakování bude porušení zapsáno do ŽK, tj. rodič bude informován o chování svého syna, dcery. V případě, že bude opakovaně zapisováno, dojde k postihu z chování, buďto formou napomenutí, třídní důtky a pro některé žáky, kteří dosud nezareagovali změnou chování i důtky ředitele školy nebo dvojky z chování.

Celý pedagogický sbor se bude tímto snažit zlepšit klima školy pro děti, které se chodí do školy učit, dobře se chovají a jejich výchova je jejich dobrou vizitkou ve škole i na veřejnosti, jsou dobrým příkladem druhým. Rodiče budou případně vyzýváni ke spolupráci, protože by mělo být hlavně v jejich zájmu, aby se žáci v celkovém chování zlepšili a plnili si tak své školní povinnosti žáka dle školního řádu, se kterým na začátku školního roku souhlasili. Žáci byli informováni také o tom, že z důvodu bezpečnosti bude zvažováno, zda žáky s výkyvy v plnění školních povinností začleňovat do odměn pro žáky, jako jsou návštěvy divadel, exkurze, školní výlety, akce ŠD apod. (pa)


Lednové setkání třídLednové setkání třídLednové setkání třídLednové setkání třídLednové setkání třídLednové setkání třídLednové setkání třídLednové setkání tříd

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 12:30 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň