Námořnický karneval

[čtvrtek, 22. únor 2018]

Na karneval, který proběhl 16.2.2018 v tělocvičně naší školy, jsme se připravovali již celý týden dopředu. Zúčastnilo se ho 46 žáků, 8 dalších hostů, 3 malé děti a 4 ped. pracovníci. Námětem byli námořníci a piráti, a proto si žáci vyráběli námořnické čepice a pomáhali s výrobou výzdoby.

Celou akcí nás provázel pirát Černý korzár v podání p. vychovatelky Šlajerové. Děti pomocí kormidla losovaly, jaké soutěže proběhnou. Soutěžily ve veslování, kutálení sudů a v běhu s lodičkou. Uskutečnila se přehlídka a představení všech masek. Masky byly vyhodnoceny ve třech kategoriích: námořníci, piráti a ostatní masky. Každý, kdo se zapojil, si mohl zatančit, vylosovat tombolu a tak si odnést drobný dárek, kredity a sladkost.

S úklidem nám pomohli nejen žáci, ale také rodiče a mladí hasiči. Děkuji všem za účast a za pomoc. (Ku)


Námořnický karneval -příprava masekNámořnický karneval - příprava masekNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karnevalNámořnický karneval - plakát

vložil: Ředitel [Aktuální dění] 18:26 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň