Velikonoční mini jarmárek

[středa, 11. duben 2018]

Velikonoce jsou za námi a v naší škole jsme hodnotili úspěšnost letošního prodeje velikonočních a jarních dekorací. Tentokrát jsme se ve školní družině domluvili o uspořádání mini jarmarku na vstupní chodbě školy. Děti se tak mohly během odpoledne častěji střídat u stánku při prodávání. No a to se opravdu vyplatilo, neboť výdělek byl až překvapující. Nakoupit si mohly samy děti, pracovníci školy, rodiče i ostatní návštěvníci. Zásluhu na tom měli především rodiče a prarodiče žáků: Justýny a Kuby M., Kristýny S., Vanesy S., Emmy a Matěje J., Elišky N. a Lucky K., Adama J., Tomáše K., Romana J., Jakuba K., Dana B., Rozárky B., Kubíka K., Kryštofa a Oskara K..Tímto všem patří DÍK, rovněž tak i paním učitelkám i některým dětem, co se zapojily do vyrábění nebo přispěly nějakým výrobkem. Děkujeme také všem za zakoupení výrobků  a finanční příspěvek naší škole pro nákup odměn dětem. Přejeme Vám všem hezké jaro i další dny s radostí v duši. Těšíme se na další skvělou spolupráci. (ŠlE)


Velikonoční mini jarmárekVelikonoční mini jarmárekVelikonoční mini jarmárekVelikonoční mini jarmárekVelikonoční mini jarmárekVelikonoční mini jarmárekVelikonoční mini jarmárekVelikonoční mini jarmárek

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:32 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň