Čarodějnické setkání tříd

[pondělí, 7. květen 2018]

Na pravidelném setkání všech tříd jsme tentokrát vyhodnotili matematické soutěže - Klokánek, Cvrček a matematickou Pythagoriádu. Úspěšní žáci obdrželi kredity za účast i za umístění ve své kategorii.

Žáci se také dozvěděli, jak si vedou v kreditové soutěži. Zde jsou žáci, kteří jsou průběžně na 1.- 10. místě v celé škole:

  1. Jabůrková Emma (3.r.)
  2. Skalová Vanesa (3.r.)
  3. Křelovcová Karolína (2.r.)
  4. Krejcar Lukáš (3.r.)
  5. Mašková Justýna (4.r.)
  6. Hortenská Kristýna (5.r.)
  7. Jankovič Adam (5.r.)
  8. Kuchynková Lucie (5.r.)
  9. Strolená Karolína (4.r.)
  10. Kotiš Kryštof(4.r.)

Poté pan ředitel poučil žáky o bezpečném chování žáků a to z důvodu zvýšeného počtu úrazů (nekontrolovaný pohyb na WC, hry na školní zahradě, pohyb po schodech, cesta na obědy - zvýšený pohyb aut na cestě do školní jídelny). Nejen v uvedených případech hrozí žákům možnost úrazu, a proto bylo učiněno toto nové poučení. Žáci totiž s nástupem jara a volného pohybu po zahradě nedokáží vždy domyslet důsledky svého špatného zbrklého chování a jednání a také neuposlechnutí pokynů pracovníků školy. V této věci také žádáme rodiče, aby domluvou svým dětem pomohli zklidnit situaci a upozornili je na správné chování. (Mk)


Čarodějnické setkání třídČarodějnické setkání třídČarodějnické setkání třídČarodějnické setkání třídČarodějnické setkání třídČarodějnické setkání třídČarodějnické setkání třídČarodějnické setkání tříd

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 23:49 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň