Cyklovýlet 5. ročníku

[sobota, 30. červen 2018]

Dne 27.6. 2018 jsme vyrazili na poslední výlet s letošní pátou třídou. S odbitím osmé hodiny ranní jsme šlápli do pedálů a skupina o třinácti cyklistech se rozjela směr Nový rybník.

První delší odpopočinek byl na náměstí v Nepomuku, kde jsme posvačili, a také potkali bývalou posilu učitelského sboru minulých let.

Další zastávku jsme udělali na dětském hřišti Na Daníčkách. Když byly věškeré prolézačky otestovány, vydali jsme se dál po polní cestě do kempu Nový rybník, kde nás čekal oběd.

Jakmile jsme dorazili na místo, jednomu našemu jezdci došel vzduch v pneumatice, a tak bylo zapotřebí využít náš servisní tým. S plnými bříšky jsme pořídili ještě skupinové foto, abychom měli důkaz, že jsme dorazili do cíle. Cestou zpátky jsme se ještě museli zastavit v parku ve Dvorci, abychom porovnali dvorecké houpačky s těmi nepomuckými.

Ve 14:00 jsme v pořádku dorazili zpátky k naší škole s celkovým časem trasy 1 hodina 53 minut a tachometr v cíli ukazoval najetých 23 kilometrů. (sý)


Cyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníkuCyklovýlet 5. ročníku

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 22:53 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň