Dobrodružná stezka odvahy

[středa, 7. listopad 2018]

Poslední říjnový večer se v mnoha zemích světa nese ve znamení svátku Halloween. Tento svátek má kořeny v prastaré tradici dávných Keltů, kteří se loučili s létem a slavili příchod nového roku přesně tento den.

Ve školní družině jsme tento den nazvali "Cestou se světýlky za strašidýlky", kdy mohou nebojácné děti projít školu, sklep i půdu při plnění zábavných úkolů. Někteří páťáci a dospěláci se převlékli za různé "příšerky" a tak zajistili stanoviště, např. hledání kostlivce z plastu v tajuplné sklenici, počítání zavěšených kostí, proplétání pavučiny z nitě, otisk palce jako "ducha" na namalovaný vláček, umění zapálit svíčku, skládání dýňového pexesa na PC, skládání puzzlí, hod šipkou do namalované dýně. Během čekání na trasu si děti vyrobily krásné dýničkové dekorace z přírodnin. To vše bylo odměněno sladkostí a diplomem. Celá cesta byla světýlková i trochu strašidelná, což někteří mají rádi, někdo šel raději s kamarádem. Někdy je dobré se naučit překonat obavy z neznámého a strach! (šle)


Dobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahyDobrodružná stezka odvahy

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 13:50 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň