Mikulášská návštěva

[středa, 12. prosinec 2018]

Středa 5. prosince byla ve znamení Mikuláše. Všichni očekávali, kdy Mikuláš dorazí do školy. Letos přišel hned ráno. V tělocvičně bylo připravené nebe, ale i peklo. V pekle seděli neposední čertíci, které hlídala odvážná čertice-učitelka. A bylo to potřeba, protože jsme nevěděli, jak budou zvláště malé děti reagovat na svoje převlečené starší spolužáky.

Děti z 1.ročníku psaly pro Mikuláše dopis, ve kterém vyznačovaly svoje hříchy a dobré skutky. Děti byly statečné a všechny předaly Mikuláši svůj dopis. Anděl Jitka posypala děti hvězdným práškem. I ostatní žáci měli připravené svoje hodnocení, někteří jej psali sami, za některé psala hodnocení jejich paní učitelka. Došlo i na čertíky, kteří také předstoupili před Mikuláše. Každopádně všichni dostali sladkou odměnu.

Ve třídách pak všichni dokončovali práce na téma Mikuláš, čert a anděl. Dopoledne jsme všichni zdárně zvládli. A co pak večer u vás doma? Navštívili vás čerti s Mikulášem? (mk)


Mikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěvaMikulášská návštěva

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 11:18 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň