Vánoční nadílka v družině

[sobota, 29. prosinec 2018]

Tak nám odzvonila poslední vyučovací hodina v tomto roce 2018 a ve školní družině se sešly děti s nadšením v očích po vánoční nadílce ve třídách. Na obědě jsme si pochutnali na "předvánočním" tradičním řízku se salátem a už byli všichni v očekávání, co bude za nadílku pro děti ve družině. Ovšem tomu ještě předcházela společná činnost v tělocvičně. Děti se seskupovaly jako "molekuly" nebo soutěžily o "koledu" v posbírání co nejvíce oříšků. Nakonec jsme společně vytvořili z větviček jehličnanů "spirálu štěstí". V kruhu přátelství každý vyslovil největší přání nebo si ho mohl jen přát v mysli. Odzvoněním kouzelným zvonečkem byla tato přání odeslána do pomyslného vánočního nebe a za zvuku koled jsme odcházeli k dárkům. Radost byla ze stolních her, stavebnic, plyšáků, obruče, míčů a pastelek. Nebylo toho moc, ale vždyť  věci nejsou důležité! Nadále budeme využívat materiál a vybavení celé školy.

Přejme si tedy v nadcházejícím novém roce hlavně zdraví, štěstí, moudrost, ohleduplnost a toleranci, šikovnost, umět si pomáhat a nepostradatelné kamarádství. Totéž, ba ještě více přejeme všem přátelům a příznivcům naší školy. (šle)


Vánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družiněVánoční nadílka v družině

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 19:25 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň