Omezení provozu školy 21. a 22.února

[středa, 13. únor 2019]

Vážení rodiče, žádám vás všechny o spolupráci ve věci přístavby školy.

Stavební firma bude v době jarních prázdnin pracovat uvnitř budovy školy, protože venku pracovat nemůže z důvodu počasí a také z důvodu objevení archeologických nálezů. Firma nastoupí do školy ve čtvrtek 21.2.2019 a v pátek 22.2.2019. Zde bude za provozu školy vykonávat přípravné stavební práce v tělocvičně. V uvedených dnech bude zrušen provoz v tělocvičně. 

V této věci jsem po domluvě se stavební firmou a zřizovatelem školy stanovil následující opatření. V pátek 22.2. bude omezen provoz školní družiny a to jen do 15,00 hodin. Vzhledem k tomu vás všechny žádám, abyste napsali na uvolňovací lístek svým dětem, kdy a jak budou v pátek 22.2. odcházet z družiny (ze školy). Žáci si odnesou domů nebo do své třídy co nejvíce věcí ze šaten (oblečení do družiny, přezůvky, sáčky s botami apod.). V pátek odpoledne budou veškeré dveře v přízemí i v 1.patře zalepeny.

Po jarních prázdninách bude dle stavební firmy provoz v tělocvičně obnoven.

Děkuji za pochopení. Pavel Maršalík, ředitel školy

Tuto informaci přinese domů vaše dítě nejpozději ve čtvrtek 14.2. na papíře spolu s uvolňovacím lístkem. Uvolňovací lístek stačí doručit škole ve středu 20.2.2019.


vložil: Ředitel [Aktuální dění] 23:13 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň