Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019

[pátek, 5. duben 2019]

Během posledního setkání projektu Budu školák, které probíhalo ve středu 27. března 2019, jsme si povídali o dědečkovi, zvířatkách, uvolňovali jsme mluvidla i ruce a kreslili. Nejdříve jsme se na koberci seznámili a popovídali o tom, co děti ten den již zažily. K tomu nám pomáhal plyšový medvídek. Povídali jsme o obrázcích zvířat, vyvozovali první hlásku, uvolňovali mluvidla a skládali z hlásek slova. Po krátkem protažení jsme na práci připravili ruce a kreslili na tabuli štětcem zuby pily. Pak také pastelkou na koberci na papír. Na závěr děti nakreslily dědečky a vybarvily míče. Všichni si zvladli své obrázky podepsat. Budoucí školáčci se po celou dobu velmi snažili a skvěle pracovali. Odměnou jim byl diplom za odvedenou práci v projektu. (je)

Na celý projekt se přihlásilo 19 dětí, které byly rozděleny do dvou skupin. Jednotlivé hodiny vedly paní učitelky a vychovatelky. Rodiče během závěrečné hodiny vyplnily anketu pro potřeby školy. Anketa se týkala hodnocení jednotlivých hodin. Zjišťovali jsme, zda je tento projekt smysluplný a zda ho rodiče doporučují zorganizovat i v dalším roce. Všem děkujeme za většinou velmi kladné odpovědi na naše otázky. Podle odpovědí soudím, že se projekt líbil a že stojí za to v něm pokračovat. S většinou dětí se uvidíme u zápisu do 1.ročníku, který se koná v pondělí 8.dubna. Již dnes se na vás, milé děti, těšíme. (mk)


Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019Budu školák - čtení, psaní, povídání 2019

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:08 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň