Velikonoční jarmark družiny

[pátek, 10. květen 2019]

Před Velikonocemi jsme opět letos uskutečnili prodej velikonočních výrobků a dekorací. V úterý a ve středu 16. - 17.4. nám umožnila paní vedoucí místního obchodu COOP prodej u malého stolku. Současně ve středu byl úspěšný prodej v naší škole při "rodičovských schůzkách". Děti se mohly přetrhnout, aby se mohli alespoň na hodinu stát prodávajícími a nabízet krásné výrobky. O ty se hlavně zasloužily rodiny dětí: Emmy a Matěje J., Kubíka a Justýny M., Oskara a Kryštofa K., Vanesy S., Elišky N., Kájiny K., Honzíka J., Kristýny S., Romana J.. K prodeji jsme také obdrželi krásné věci od p.uč.Zemanové a p.Velíškové. Některé děti vyráběly drobnosti v družině nebo při pracovních činnostech ve třídě.

Všem, kteří se podíleli na tomto velikonočním vyrábění, prodeji a nákupu výrobků patří vřelý dík!

Za peněžní výtěžek bude naše škola bohatší o hračky a pomůcky pro další činnost. (šle)


Velikonoční jarmark družinyVelikonoční jarmark družinyVelikonoční jarmark družinyVelikonoční jarmark družinyVelikonoční jarmark družinyVelikonoční jarmark družinyVelikonoční jarmark družinyVelikonoční jarmark družiny

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:17 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň