Velikonoční hry a Den Země

[neděle, 12. květen 2019]

Na velikonoční hry jsme využili velikonoční symbol "vajíčko". Děti si mohly zkusit některé soutěže nazvané "Vajíčkové hody". Házeli jsme do dálky ve dvojicích syrovými vejci (špatně hozené nebo chycené se rozprsklo hned po prvním hodu). Vařené vejce děti s velkou radostí pouštěly z kopečka...."komu se dál dokutálí a nerozbije...?" Také si někdo zkusil vajíčko vyhodit co nejvýš, ale to je disciplína pro dobré chytače! Odměnou pro soutěžící byl bonbón a kredity.

Den Země - 22. dubna slavíme Den Země, jde o propagaci a podporu ekologie a ochranu životního prostředí. My se snažíme naši krásnou planetu udržovat a starat se o ni i mimo tento den.

Den Země jsme "oslavili" v naší škole odpoledne 23. - 25.4. hlavně úklidem odpadků po vrčeňské návsi a okolí (a že jich bylo...!), zasazením semínek do půdy v kelímcích - pak rostlinky vysadíme na záhonku na školní zahradě. Děti se o ně budou starat a sledovat jejich růst. Doufáme, že v dětech probudíme lásku k zemi a budou se o ní starat i mimo tento den, tak jak by to měl dělat každý z nás. (Šle+Ja)


Velikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den ZeměVelikonoční hry a Den Země

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 15:56 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň