Letošní absolventi 5. ročníku

[úterý, 2. červenec 2019]

Před pěti lety nastoupili do naší školy a teď nastal čas, kdy odcházejí do 6. ročníků a tedy opouštějí naší školu. Na jejich nové cestě jim přejeme hodně úspěšných kroků, samou radost a pohodu.

Do ZŠ Nepomuk odchází 11 žáků, do ZŠ Kasejovice 1 žák a do ZŠ  Blovice 5 žáků.
Budeme rádi, pokud někdy přijdete na návštěvu a pochlubíte se se svými úspěchy a nebo se svěříte se svými potížemi nebo trápením. Určitě vás rádi uvidíme.
Pavel Maršalík


Letošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníkuLetošní absolventi 5. ročníku

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 20:58 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň