Nový školní rok 2019/2020 klepe na dveře - upravený text

[úterý, 27. srpen 2019]

Zahájení školního roku se uskuteční v pondělí 2.září 2019. Začneme v 7,45 hodin v tělocvičně. Zveme všechny žáky, jejich rodiče, prarodiče i další zájemce na společné setkání, které je v naší škole již tradicí.

Prohlídka nové učebny: hosté si mohou prohlédnout novou učebnu před zahájením programu v tělocvičně (7,15 - 7,40 hodin), nebo následně po skončení programu v této třídě (cca 9,30 - 10,00 hodin). Nová učebna nebude v pondělí dokonale připravena, bude se do ní ještě dodávat některé zařízení a vybavení.

První školní den:

  • Žáci a hosté se nemusí přezouvat
  • Ve třídách budou podány informace o dalších dnech; předpokládané ukončení prvního školního dne bude ve třídách nejpozději v 9,30 hodin
  • Žáci předají třídním učitelkám a učiteli informaci od rodičů, zda se budou stravovat ve školní jídelně.
  • Přijde-li dítě (2.září) do školy samo, má na lístku napsanou a podepsanou informaci kdy a jak jde domů.
  • Školní družina má první den zkrácený provoz jen do 14 hodin pro žáky, kteří přijdou do školy bez doprovodu dospělých.

Stravování ve školní jídelně bude pro školu zahájeno v úterý 3.září. Sledujte jídelní lístek v horní části našich webových stránek a pokud vaše dítě něco nejí, odhlašujte obědy dle pokynů v záložce Informace nejlépe 1 den dopředu.

Užijte si poslední dny prázdnin a všichni se už těšíme na setkání s vámi všemi.

Pavel Maršalík


vložil: Ředitel [Aktuální dění] 22:09 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

zviidavec

čtvrtek, 29. srpen 2019
18:39

Zdravím Vás, je hezké že dělníci vše stihly v termínu i přes to zdržení. Mohl bych se Vás tímto zeptat, jaké bude uspořádání tříd? Kde jaká třída je, kdo ji povede? a co šatny budou mít děti místo tam kde v loňském školním roce?
Předem Vám děkuji za odpovědi.


Napsal: zviidavec [Odpovědět]

Ředitel

čtvrtek, 29. srpen 2019
22:48

Ředitel

Dobrý den,
nevím sice, komu odpovídám, ale přesto odpovím. Rozdělení tříd zveřejním zde na webových stránkách. K dnešnímu dni je rozdělení stejné, jaké jsem říkal na zakončení školního roku a sám doufám, že se do pondělí nic zásadního nestane. Prvňáci a druháci budou mít šatny určitě na jiném místě, než měli v loňském roce. Starším žákům připravily místo jejich paní učitelky a opravdu nevím, na které místo je umístily.


Napsal: Ředitel [Odpovědět]


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň