Divadlo Alfa: Jako knoflík v hlavě

[pondělí, 18. listopad 2019]

Ve čtvrtek 31.10.2019 jsme vyrazili do divadla Alfa. Viděl jsem krásné divadlo Jako knoflík v hlavě. Koralíně se nelíbila její rodina a utekla k lepší rodině. Ta ji ale přišla divná. Z lepší rodiny se staly zrůdy a uvěznily pravou rodinu. Koralína je však zachrání a uteče k pravé rodině. (Matěj, 5.roč.)

Po podzimních prázdninách jsme jeli do Divadla Alfa. Viděli jsme hru Jako knoflík v hlavě. Líbilo se mi tam. Bylo to hezké. Bylo to o jedné dívce, která nebyla spokojená se svojí rodinou. Potom našla svojí druhou rodinu, která chce, aby měla místo očí knoflíky stejně, jako mají otec a matka. Nejvíc jsem se lekl druhé maminy. Koralína naštěstí osvobodila své rodiče i sebe. Žijí jako šťastná rodina. (Lukáš, 5. roč.)

Jeli jsme ve čtvrtek 31.října  do Plzně do divadla Alfa. Byli jsme na pohádce Jako knoflík v hlavě. Líbilo se mi to. Bylo to dobré. V divadle měli skvělé sedačky. Byl to dobrý den. (Petr, 5. roč.)

Ve čtvrtek 31.10. jsme jeli do divadla do Plzně. Viděli jsme pohádku Jako knoflík v hlavě. Koralína měla rodiče, kteří jí nic nedovolili. Pak našla jinou rodinu, která byla hodná a vše ji dovolila. Ale nebylo to tak, protože ji pravé rodiče uvěznila. Koralína je vysvobodila a pak šla k pravé rodině. Líbili se mi krysy a pan soused. Divadlo se mi moc líbilo. A chtěla bych jet znovu. (Kristýna, 5.roč.)

Ve čtvrtek jsme autobusem jeli do divadla Alfa v Plzni. Divadlo se jmenovalo Jako knoflík v hlavě. Jeli jsme na Koralínu, která měla dvě rodiny. Jednu za tajnými dveřmi a druhou svoji nudnou. Druhá rodina za dveřmi chtěla, aby měla Koralína také oči z knoflíků. Ale Koralína odmítla, maminka se naštvala a uvěznila Koralíniny skutečné rodiče. Tak Koralína musela osvobodit svojí rodinu. To se jí podaří a je moc ráda. Představení bylo moc hezké. Krásně to herci hráli. (Eliška, 5. roč.)

Divadlo bylo v Plzni 31.10 2019. Mně se líbilo všechno. Koralína měla normálně rodiče, ale našla dveře, za kterými byla jiná rodina. Noví rodiče ji poslouchali. Ona myslela, že jsou lepší, ale nejsou. Uvězní její pravé rodiče. Aby je osvobodila, musí splnit úkoly. Měla hledat 2 mrtvé děti a její opravdové rodiče. Úkol splnila. Osvobodí je.(Xyno, 5. roč.)

Ve čtvrtek 31.10. 2019 jsme jeli do divadla. Viděli jsme krásné hororové představení. Jmenovalo seto Jako knoflík v hlavě. Bylo to o jedné malé holce a jejich rodičích. Koralína vstoupila i s kočkou do tajných dveří. Šla a objevila se u sebe doma, ale u jiných rodičů. Nějakou dobu u nich byla. Za tu dobu zjistila, že to je divné a pak se to stalo. Máma byla zlá. Táta měl masku. Máma sice taky, ale uvnitř ještě byla monstrum. Ve tmě věznila i jiné dvě děti.Koralína hledala v té tmě jejich duše. Hledala i své rodiče. Vzala je a utíkala do svého domova. Osvobodila je a žili šťastně až do smrti. (Jan, 5. roč.)

Jeli jsme po prázdninách do divadla Alfa. Moc se mi to líbilo. Koralíniny vlastní drazí rodiče se jí nelíbí. Tak chce k jiným. Ty se Koralíně po nějaké době také moc nelíbili, proto se rozhodla jít domů. Ale její praví rodiče tam nebyli. Musí o své rodiče bojovat a zachrání je. (Natálie, 5.roč.)


vložil: Učitelka [Aktuální dění] 15:19 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň