Zahájení Adventu

[neděle, 8. prosinec 2019]

Naši žáci přispěli svým vystoupením k zahájení Adventu ve Vrčeni. Rozsvěcování stromečku se uskutečnilo na vrčeňské návsi 1.prosince. Program zahájil pan starosta a pak už následovalo vystoupení dětí z mateřské školy. Po nich přednesli své básně naši žáci, kteří také zahráli koledy na flétny. Všechny básničky žáci pilně trénovali pod vedením paní učitelky Sýkorové a paní vychovatelky Kubíkové téměř celý listopad. Poté začal zpívat koledy Vrčeňský smíšený sbor. Poděkování patří všem hostům, kteří vydrželi až do konce a mohli tak ocenit snahu všech zúčastněných dětí i dospělých. (mk)


Zahájení AdventuZahájení AdventuZahájení AdventuZahájení AdventuZahájení AdventuZahájení AdventuZahájení AdventuZahájení Adventu

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:02 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň