Družinové Vánoce a nadílka

[úterý, 24. prosinec 2019]

Dopoledne jsme ale ještě netušili, že se ve stejném duchu ponese i celé odpoledne v družině. Na děti čekalo milé překvapení v podobě vánoční nadílky. Společně jsme se sešli v tělocvičně, kde jsme zpívali vánoční písně, koledy a na závěr si děti rozbalily nadílku, která byla velmi štědrá. Děti se samou radostí nemohly od her odtrhnout. Jejich radost a nadšení byla pro nás obrovskou odměnou a takto spokojeni a vánočně naladěni jsme se odebrali do svých domovů. 

Všem dětem a rodičům přejeme i za školní družinu kouzelné vánoční svátky a abychom se ve zdraví scházeli po celý příští rok. (pe)


Družinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílkaDružinové Vánoce a nadílka

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 11:05 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň