Setkání s hostem - povídání se zástupcem armády

[středa, 4. březen 2020]

V průběhu pátečního dopoledne jsme měli další část projektu "Setkání s hostem". Po velké přestávce se na nás totiž přišel podívat bývalý žák naší školy, nynější profesionální voják, Ondřej Müller. Během jeho povídání jsme se dozvěděli, jakou studijní cestu musel urazit, aby se ke svému vysněnému povolání dostal. Zjistili jsme, co vše obnáší jeho povolání jako příslušníka armády ČR. Viděli jsme fotky vozidel, výstroje a výzbroje vojáků naší armády, ale i fotky samotných vojáků v akci. Poté jsme se na povel přesunuli do naší tělocvičny, kde si žáci mohli vyzkoušet nástup ve svých jednotkách pod vedením skutečného vojáka, zároveň potrénovali pořadová cvičení plná kázně, také si vyzkoušeli některé cviky a měli tak možnost otestovat svoji fyzickou zdatnost. Závěrem jsme dostali pro naše žáky dárečky s vojenskou tématikou.  A nakonec jsme se tématicky rozloučili rozchodem do tříd. Děkujeme za výjimečné setkání a budeme se těšit, kdo nás svou návštěvou poctí příště. (sý)


Setkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armádySetkání s hostem - povídání se zástupcem armády

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 16:22 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň