Vycházka 1. ročníku

[úterý, 30. červen 2020]

 

Rychlá akce stopovačka prvního ročníku a na konci i poklad v podobě dobrot. Podstatou této akce bylo zpříjemnit dětem poslední dny ve škole, a také připomenout před prázdninami bezpečnost vlastní i spolužáků.

Bylo připraveno několik stanovišť. Na některých z nich žáci plnili vědomostní úkoly, a i trochu zdravovědy. A na dalších zkoušeli své pohybové dovednosti. Také našli putovní kamínek a šupinu, ze které měly velikou radost.

Na konci celé akce si děti snědly odměnu a všichni byli spokojeni. Krásně nám svítilo sluníčko a načerpali jsme energii.

Všem dětem přeji krásné prázdniny a budu se těšit na další akce.

Za sebe jako paní asistentku a vychovatelku bych také napsala pár vět. Jsem velmi ráda a těší mě, že mohu být právě v této třídě, kde se děti učí toleranci a kde se po dětech vyžaduje, aby se k sobě chovaly hezky. Dokáží být skvělá parta i přesto, že tam převládá více kluků. Neposmívají se jeden druhému, pokud se někomu něco nepovede. I přes tu chválu budu ráda, pokud děti ještě více zapracují na lepší kázni. Věřím tomu, že se nám to společně povede. Hned po prázdninách se zase uvidíme.

Mějte krásné prázdniny a užívejte sluníčka.

Martina Petrášová


Vycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníkuVycházka 1. ročníku

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 22:17 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň