Nutrie v Tojicích

[středa, 1. červenec 2020]

 

25.6.2020 vyrazili druháci se svojí třídní učitelkou od školy směr Tojice. Pěšky s plnými baťůžky tvrdého chleba a rohlíků cesta trvala asi hodinku. Samozřejmě na zádech nesměla chybět ani svačina ve formě špekáčků a pití.

Cestou do Tojic jsme potkali několik traktorů, které akorát vyrazily sekat trávu. Silnici ze všech stran lemují pole, a tak jsme názorně viděli mnoho plodin jako například pšenici, ječmen, oves, a dokonce i hrách.

Na hřišti jsme jako první vyrazili k nutriím. Ovšem k našemu zklamání ten den byly zrovna někde na výletě, a proto jsme se museli spokojit pouze s obrázkem a s informacemi na naučné tabuli. Po přečtení všemožných informací o nutriích jsme si opekli špekáčky na ohni a nasvačili se.

Nakonec jsme prolezli vše, co se dalo prolézt a zhoupli se na všem, na čem se dalo zhoupnout a tvrdé rohlíky a chléb jsme uložili do speciálního zásobního boxu pro nutrie.

Po řádném uklízení prolézaček od všech papírků a flašek pití, co by tam po nás zbyly, jsme se vydali zpátky po silnici do Vrčeně, kde na nás ve 12 hodin už čekal oběd ve školní jídelně. (sý)


Nutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v TojicíchNutrie v Tojicích

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:27 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň