Setkání s hostem - povídání o Slovensku

[pátek, 18. září 2020]


Dne 9.9.2020 k nám zavítalo opět uskupení Pár přátel na cestách, které nám jako vloni vyprávělo o letním putování v horách. Živé zážitky z Východního Slovenska nám vyprávěla Majda s Héďou a letos nově se připojila i Klárka.

Dozvěděli jsme se o vandru v NP Poloniny, jak mnohé poučné věci, tak i nějaké vtipné historky ohledně jazykových nedorozumění se Slováky a Poláky.

Celá přednáška obsahovala promítání fotek a krátké video s exkluzivními záběry Klárčiných patáliích v bahně. Největší odezvu měly samozřejmě zážitky a informace, jak se zachovat v případě, když se člověk setká s medvědem, zubrem nebo třeba vlkem.

Holky se s námi nakonec rozloučily stylově jejich vlastní písničkou o vandru v Poloninách, kdy nesměl chybět ani doprovod na kytaru a kytalele. (sý)


Setkání s hostem - povídání o SlovenskuSetkání s hostem - povídání o SlovenskuSetkání s hostem - povídání o SlovenskuSetkání s hostem - povídání o SlovenskuSetkání s hostem - povídání o SlovenskuSetkání s hostem - povídání o SlovenskuSetkání s hostem - povídání o SlovenskuSetkání s hostem - povídání o Slovensku

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 14:50 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň