Čas na poděkování

[středa, 30. prosinec 2020]

ČAS NA PODĚKOVÁNÍ.

Doba vánoční a konec roku nás nabádá k rozjímání, zklidnění, zamyšlení, ale i poděkování. Děkujeme za pomoc a dary nebo podporu v uplynulém čase: p. Sýkorové (věnování betlémských postav a ozdob z hlíny, různé papírové výřezy na vyrábění s dětmi); p. Weinfurterovi (opravy koloběžky); p. Strolenému M. (oprava trampolíny připevnění náčiní v tělocvičně); p. Strolenému  J. (zajištění a připevnění náčiní v tělocvičně, různé jiné opravy); p. Vaskové (darování většího množství knoflíků ); p. Jabůrkové + Emmě (zajištění občerstvení  na cyklistickém výletu, věnování dekorací); a dalším nezištným lidem a přátelům naší školy. (šle)

Díky patří i zřizovateli nejen za finanční podporu, dále také firmám, které škole věnovaly finanční dary nebo své výrobky. Ceníme si jakékoliv podpory, kterou nám věnujete a jsme rádi za podporu, která nás vždy potěší.

V letošním roce jsme vám všem nemohli dát žádný dárek v podobě dětských vystoupení, zpěvů písní a koled, různých besídek, ani to jaro jsme letos řádně nepřivítali, nepopřáli maminkám k jejich svátku,.......

Už ale nebudeme vzpomínat na to, co nebylo, ale budeme se těšit na to, co pěkného nás čeká a co teprve přijde. Přeji všem čtenářům našich webových stránek, aby měli nový rok 2021 lepší, zdravější, pohodovější.

Určitě se brzy uvidíme. Všichni se na vás všechny těšíme.

Pavel Maršalík


vložil: Ředitel [Aktuální dění] 13:34 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň