Volný čas prvňáčků ve školní družině

[sobota, 6. březen 2021]

 

Dva měsíce ve škole po vánočních prázdninách utekly jako voda. Alespoň prvňáci a druháci se v tento čas mohli potkávat s kamarády i s učiteli ve škole a trávit spolu i volný čas.

Prvňáčci, ve svém oddělení ŠD, si užívali v mrazivém a sněhovém počasí klouzaček, her na sněhu a stavění iglú na zahradě. V době nepříznivého počasí jsme si zkusili retro zábavu točení knoflíku na niti. K tomu bylo třeba trochu umu, dobré motoriky a trpělivosti. Jako prvnímu se to podařilo Péťovi S. Stavění z kostek zabaví snad všechny děti. A tak byla vyhlášena soutěž o nejlepší stavbu. No, vyhodnocení nebylo lehké, protože "malí nepromovaní inženýři" byli velice tvůrčí a nápadití. To se muselo ocenit! Stavby byly k vidění a k dispozici ke hraní více než týden. (šle)


Volný čas prvňáčků ve školní družiněVolný čas prvňáčků ve školní družiněVolný čas prvňáčků ve školní družiněVolný čas prvňáčků ve školní družiněVolný čas prvňáčků ve školní družiněVolný čas prvňáčků ve školní družiněVolný čas prvňáčků ve školní družiněVolný čas prvňáčků ve školní družině

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 22:28 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň