Družina maminkám

[čtvrtek, 13. květen 2021]

 

Ve školní družině jsme na svátek maminek nezapomněli, proto jsme jim upekli voňavý dárek.  Většina z Vás se mnou bude asi souhlasit v tom, že snad nikdo na světě si nezaslouží víc, abychom mu udělali radost než naše maminky. Samozřejmě můžeme také obdarovat babičky, vždyť jsou to maminky našich rodičů, a tedy tak trochu i naše. Většina dětí pomáhala, jak jen se dalo. Těšily se na velké tvoření a bylo opravdu na co. Ano, Vaše děti jsou pod vedením našich pilných učitelek velmi šikovné! Doufáme, že i doma svým maminkám při pečení pomáhají. Víme, že to umí!!! Někteří tak činili poprvé a jiní byli „staří mazáci“. Pekli jsme perníčky, práce nám šla od ruky. Hnětli jsme, vykrajovali, zdobili a ochutnávali. Přejeme všem maminkám hodné, zdravé a šťastné děti. (pe)

Květinka z krepového papíru se srdíčkem, náramek navlékaný z korálků. Tím mohli prvňáčkové obdarovat své maminky k příležitosti jejich nedělního svátku. Zájem o toto vyrábění měla především děvčátka. Nechyběla ani srdíčková přáníčka. Děti jistě udělaly velkou radost své mamince v tento den vroucím objetím, pusinkou a krásnou větou: "Maminko, mám tě rád!" (šle)


Družina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkámDružina maminkám

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:33 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň