Sběr druhotných surovin a práce dětí

[čtvrtek, 1. červenec 2021]

 

Tentokrát jsme v naší škole vybírali druhotné suroviny (papír, víčka, hliník) po dobu 14 dnů. Vzhledem k různým opatřením vlády nebylo sběru tolik jako v minulých letech. Ve čtvrtek 24.6. byl všechen nahromaděný sběr odvezen firmou FII GROUP s.r.o. I tak byl plný návěs auta na 3 t, což je minimum pro bezplatnou dopravu. Kluci z 5.a 4.ročníku si "mákli" při nakládce a posílili tak nejen nohy, ale i bicepsy. No, to byl tělocvik!

Poděkování patří všem, kteří nám přispěli vytříděným odpadem pro recyklaci. Podílí se na tom rodiny i známí žáků naší školy. Rovněž nám tak sbíralo víčka od pet lahví osazenstvo Domu seniorů Vlčice prostřednictvím p.Sýkorové. Jako poděkování jsme pro ně za školu poslali od dětí výtvarné práce. 1. a 2. ročník - krásné květinové vázy (koláž), 3. a 4. ročník - různé obrázky a moc hezké dopisy pro babičky a dědečky. Děti ve školní družině vyrobily přáníčka s vymodelovanou kytičkou ze samotvrdnoucí hmoty. Díky dětem a paním učitelkám tak bylo potěšení a radost na obou stranách. (šle)


Sběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětíSběr druhotných surovin a práce dětí

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 14:25 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň