Rozloučení s letošními páťáky

[pátek, 2. červenec 2021]


Tak zase přišla ta chvíle, kdy několik žáků opouští naši školu a jdou pokračovat v dalších krocích své budoucnosti do nové školy 2. stupně ZŠ.

Na rozloučenou si již tradičně připravili pro sebe, pro radost, pro rodiče i spolužáky vystoupení, překvapení, něco k pobavení všech. Ani letošní páťáci se nenechali zastrašit kovidem a připravili společné rozloučení. V několika posledních týdnech pracovali na školních novinách, nástěnce, která byla plná vzkazů, zážitků a povzdechů nad uplynulými pěti lety. V hodinách PČ pracovali na středověké vesnici z přírodnin. V závěru posledního týdne k vesnici vytvořili společně příběh. "Vesnice starých mágů", jak ji nazvali, co hlídá rodinné štěstí. Povedla se jim na výbornou.

A na závěr? Samozřejmě tanec - hudba! I naši páťáci přijali výzvu a nacvičili tanec na píseň Jeruzaléma. V tělocvičně vše ukázali spolužákům a nenechali se vykolejit ani tím, že se k nim připojili při tanci paní učitelky i pan ředitel. Při předávání vysvědčení se stihli ještě před úprkem na prázdniny pochlubit rodičům. Byli a jsou - i budou skvělí!  Děkujeme všem za pomoc a účast na přípravách.

Našim páťákům přejeme hodně zdaru v nových školách a krásné zážitky do dalších školních let. (pa)


Rozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťákyRozloučení s páťáky

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 22:01 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň