Divadlo Alfa - O třech synech

[sobota, 2. říjen 2021]

 

21. září navštívili naši žáci v plzeňském divadle Alfa představení O třech synech. Po návratu z divadla napsali třeťáci svoje reakce na představení a nakreslili obrázky:

Tři bratři se zamilovali do jedné dívky. Šli za ní, aby si někoho z nich vzala. Ona řekla, že jí musí dokázat lásku. Otec jim poradil, že mají jít do světa. Prostřední bratr se vydal do lesa a zachránil starou babičku před medvědem. Za to dostal lék. Nejmladší bratr se vydal k trpaslíkům a pomohl jim tím, že udělal křeslo pro obra. Dostal kouzelné sklíčko. Nejstarší se vydal na poušť a pomohl starému pánovi na druhou stranu. Dostal za to létající koberec. Nakonec se setkali u rozcestí, kde se rozešli. Když si ukázali, co dostali, tak se podívali do kouzelného sklíčka. Viděli, že je dívka nemocná, a tak vzali létající koberec a letěli k ní. Když doletěli k dívce, nejmladší jí dal lék a ona si ho vzala. Nejvíce se mi líbilo, jak se tam objevil medvěd. (Monika Sch.)

Pohádka byla o tom, jak se tři bratři zamilovali do jedné holky a museli dokázat, že jí milují. Ona si vybrala nejmladšího. Líbilo se mi, jak v pohádce zpívali. (Amálie B.)

Bylo to o třech bratrech. Všichni měli rádi jednu dívku. Ta si na konec vybrala nejmladšího. Byl tam i mědvěd. Nejvíc se mi líbil kouř. (Oldřich V.)

Pohádka byla o tom, jak tři bratři milovali stejnou dívku. Dívka si vybrala nejmladšího. Nejvíc se mi líbilo, jak se rvali u stolu. (Petr V.)

Byli tři bratři, kteří chtěli úplně stejnou holku. Jejich táta jim poradil, ať objeví svět. Nejstarší získal létací koberec, prostřední získal kouzelné sklíčko a nejmladší získal léčivou kapalinu. Pak se sešli a zjistili, že ta jejich holka je nemocná, a tak jí šli zachránit. Ona vyvolila si nejmladšího. Líbilo se mi, jak zpívali. (Vavřinec K.)

Bylo to o třech synech, kteří se vydali do světa. Ten nejmladší zachránil nemocnou holku. Líbilo se mi všechno. (Laura Ř.)

Tři bratři se zamilovali do holčiny a otec je poslal do světa. Rozešli se na rozcestí. Ten nejmladší zachránil babičku a dostal amulet, druhý udělal obrovi křeslo a dostal kouzelné sklíčko, třetí přepravil pána přes celou poušť a dostal létající koberec. Holčina si vzala toho nejmladšího. Líbil se mi kostým medvěda. (Veronika L.)

Bylo to o třech synech a ti milovali jednu dívku. Otec jim řekl, že mají jít do světa, aby jí něco přinesli. Nejstarší svezl pána přes poušť, druhý postavil obrovi křeslo a třetí přepral medvěda. Za to dostali dary, kterými zachránili dívku. Všichni bratři se měli rádi. Mně se líbilo, jak zpívali. (Jiří W.)

Bylo to o tom, jak se bratři zamilovali do jedné dívky. Nejvíce se mi líbil kostým medvěda. (Ondřej Š.)

Pohádka byla o třech bratrech, kteří chtěli jednu a tu stejnou dívku. Nejmladší získal kouzelný lektvar, který uměl vyléčit lidi, prostřední dostal kouzelné sklíčko a nejstarší zase létající kobereček. Dívce se udělalo špatně. Tři bratři přišli k dívce a nejmladší jí dal napít z kouzelné lahvičky a dívka vyskočila z postele. I hned si vzala nejmladšího. Za pár týdnů se oženil i prostřední. Dokonce i nejstarší se oženil. Nejvíce se mi líbilo, jak zpívají. (Šárka L.)

Divadlo bylo o třech bratrech, kteří se zamilovali do jedné holky. Nejvíce se mi líbila postava medvěda. (Václav Š.)


Divadlo Alfa - O třech synechDivadlo Alfa - O třech synechDivadlo Alfa - O třech synechDivadlo Alfa - O třech synechDivadlo Alfa - O třech synechDivadlo Alfa - O třech synechDivadlo Alfa - O třech synechDivadlo Alfa - O třech synech

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 22:09 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň