Sportovní den na hřišti

[pátek, 8. říjen 2021]

 

Ve čtvrtek se konal druhý ze dvou sportovních olympijských dní. Hned ráno celá škola vyrazila do Dvorce na místní hřiště. Zde jsme strávili celé dopoledne, kdy žáci plnili další z diciplín OVOVu (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Po nástupu družstev se žáci s nadšením pustili do plnění disciplín: sprint na 60 m, překážkový běh, trojskok z místa, hod míčkem, člunkový běh. Po splnění všech disciplín následovala ještě jedna společná pro 3.,4.,a 5. ročník, a to vytrvalostní běh. Po odběhnutí se všichni přesunuli zpět do školy. Následuje vyhodnocení nejlepších 10 z mladších (1. a 2. ročník) a starších žáků (3., 4. a 5. ročník). (sý)

MLADŠÍ ŽÁCI:

Petr S., Vojtěch W., Marian M., Adrian L., Vojtěch V., Eliška H., Šimon K., Dorota K., Tomáš N., Žofie B., Nikola N., Patricie D.

STARŠÍ ŽÁCI:

Kateřina R., Vojtěch V., Matěj P., Filip B., Klára T., Jiří W., Nela P., Vavřinec K., Patrik N., Antonín F., Oldřich V.


Sportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřištiSportovní den na hřišti

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:46 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň