Divadlo Alfa - Pohádky z Ošemetna

[středa, 13. říjen 2021]

 

Také naši mladší žáci navštívili 7. 10. 2021 divadlo Alfa v Plzni. Všichni byli zvědaví na představení Pohádky z Ošemetna. Pohádkový příběh byl sestaven ze čtyř příběhů. Vše začalo odvážnou holčičkou, která dospělákům v Ošemetnu ukázala, že strach má velké oči. Druhý příběh byl o vodníkovi, který si našel místo pro spokojený život. Také tchoř ve třetím příběhu našel smysl života. V závěrečném příběhu své království a s ním i Ošemetno zachránil statečný král před obří okurkou. Žáci statečně zvládli napínavé scény a pohádky si náležitě užili. Z divadla si odváželi spoustu nových zážitků. (je)

Komentář k první pohádce napsali také dva žáci 3.ročníku: Pohádka byla o tom, že se všichni báli jít do Ošemetného lesa. Ale jedna holčička je přivedla k tomu, že v lese je strašidlo, které je hodné a hraje na lesní varhany. Od té doby se lidé z Ošemetna přestali bát chodit do lesa. (Matěj a Vojta)


Divadlo Alfa - Pohádky z OšemetnaDivadlo Alfa - Pohádky z OšemetnaDivadlo Alfa - Pohádky z OšemetnaDivadlo Alfa - Pohádky z Ošemetna

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 21:33 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň