Budu školák 2022 - družina

[úterý, 22. březen 2022]

 

Jako druhé setkání projektu "Budu školák" v letošním roce byla návštěva školní družiny v polytechnické učebně. Přivítali jsme se a vzájemně se představili na koberci, zahráli jsme si tichou poštu jako mimozemšťané pomocí posunků. Pak si děti měly možnost vytvořit vesmírnou raketu a nebo si pohrát se stavebnicemi. Po celou dobu mi byli velkou pomocí někteří žáci naší školy. Podle toho, jak jsme zhodnotili společně strávenou hodinu, se dětem u nás líbilo. Za sebe musím říci, že děti byly fajn. Během projektu měli rodiče možnost přihlížet nebo si popovídat s panem ředitelem a tím získat důležité informace o fungování naší školy. (ku)


Budu školák 2022 - družinaBudu školák 2022 - družinaBudu školák 2022 - družinaBudu školák 2022 - družinaBudu školák 2022 - družinaBudu školák 2022 - družinaBudu školák 2022 - družinaBudu školák 2022 - družina

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 22:20 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň