Výlet 4. a 5. ročníku do Prahy

[čtvrtek, 9. červen 2022]

 

Koncem května vyrazili žáci 4. a 5. ročníku na výlet do Prahy. Výlet okomentovali dva žáci 5. ročníku.

Bylo 24. května 2022 7:15 a sešli jsme se na vlakovém nádraží ve Dvorci. V 7:29 nám vyjel vlak do Plzně, odkud jsme v cca 8:20 pokračovali do Prahy. Cesta trvala přibližně 2 hodiny. Jakmile jsme dojeli do Prahy, tak jsme šli na komentovanou prohlídku Staroměstské radnice, kde jsme byli přibližně hodinu. Viděli jsme podzemí, orloj zevnitř, zasedací místnost a spoustu sálů. Z radnice jsme vyrazili na Karlův most, potom jsme nakupovali ve stánku se suvenýry. Z obchodu jsme šli na Václavské náměstí. Procházeli jsme okolo Národního divadla a pomníku Sametové revoluce. Z Václavského náměstí jsme šli na vlak a jeli jsme zpátky do Dvorce, kde náš výlet v 17:49 skončil. Výlet se mi moc líbil a užila jsem si to.

Klára (5. roč.)

Výlet nám začal ve Dvorci na nádraží, tam jsme měli sraz. Nastoupili jsme na vlak, který nás odvezl do Plzně na nádraží, kde jsme chvátali na další vlak do Prahy. Cesta trvala asi 2 hodiny, ale bavila mě. Když jsme dorazili, šli jsme do Staroměstské radnice na prohlídku. Prohlídka byla zajímavá. Když skončila, šli jsme na Karlův most, z kterého jsme viděli Národní divadlo. Cesta zpátky byla stejná. Výlet se mi líbil, ale víc se mi líbila cesta vlakem.

Filip E. (5. roč.)


Výlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do PrahyVýlet 4. a 5. ročníku do Prahy

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 20:07 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň