Nepomuk - výlet do muzea

[neděle, 3. červenec 2022]

Na závěr školního roku jsme pro první, druhý a třetí ročník naplánovali 28. června 2022 exkurzi do Nepomuku. Po příjezdu autobusem jsme nejprve navštívili kostel sv. Jana Nepomuckého na Náměstí A. Němejce. Další zastavení bylo v kostele sv. Jakuba Většího na Přesanickém náměstí. Následovala návštěva Svatojánského muzea a vydovádění se na farní zahradě. Děti si zde užily posezení k občerstvení, kde měly připravené pití, i opečení na krásném ohništi, krmení oveček, zahráli si spoustu her - stolní tenis, basketbal, fotbal... Celým programem nás provázela paní Štěpánka Kodýdková. Na faře se k ní přidal pan farář Jiří Špiřík a Kristýnka Kodýdková. Naši žáci získali nové informace o sv. Janu Nepomuckém, kostelích i historii Nepomuka a blízkého okolí. Poslední zastávkou byla kavárna na Zelenohorské poště, kde jsme ochutnali domácí limonády a zákusky.

Moc děkujeme za báječný program připravený paní Kodýdkovou a panem farářem, který byl skvělý i přestože po noční bouřce nešla elektřina. (je)


Nepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzeaNepomuk - výlet do muzea

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 10:38 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň