Vyhodnocení projektů

[středa, 6. červenec 2022]

Předposlední den školního roku ve středu 29. června 2022 se sešli žáci a pedagogové naší školy v tělocvičně, aby vyhodnotili tři dlouhodobé projekty.

Všechny na úvod uvítal pan ředitel a následovalo blahopřání k narozeninám "letňáčkům", tedy žákům, kteří měli nebo budou mít narozeniny v červnu, červenci a srpnu. Každý si vybral drobný dáreček.

Dále jsme vyhodnotili projekt "I z nás budou dospělí". Žáci po celý rok sbírali za svoji práci, plnění povinností, vzorné chování a ochotu pomáhat dukáty, které směňovali za měšce a ty pak za truhly. Čím více nashromáždili, tím lépe. Nejlepší sběratel dukátů byla Kateřina R. (4. ročník), na druhém místě se umístila Karolína K. (4. ročník) a třetí byl Tomáš K. (5. ročník). Ti si začali vybírat jako první a měli na výběr velké množství odměn, např.: turistickou svítilnu, minirádio, terč se šipkami, míče, RC pavouka, společenské hry, sady na výrobu slizů, krystalů nebo šperků, výrobník ledové tříště, pokemonové karty, knihy, hlavolamy, házecí letadla ... Pro každého žáka byla připravena odměna. Někteří žáci byli smutní, že na ně odměna, kterou si přáli, bohužel nepočkala. Měli málo nasbíraných dukátků, a proto si ji odnesl lepší sběratel. Snad to bude motivací, aby se příští rok více snažili.

Na závěr paní učitelka Šlajerová rozdala většině žáků Účastnické diplomy za splnění sportovních disciplín v SAZKA Olympijském víceboji a vyhodnotila tři nejzdatnější sportovce naší školy - 1. místo: Oskar K. (5. ročník), 2. místo: Kateřina R. (4. ročník) a 3. místo: Matěj P. (3. ročník). Tím završila letošní školní projekt "Olympijské hry".

Každý si ze setkání odnesl památku a doufáme, že z ní má radost. (je)


Vyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektůVyhodnocení projektů

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 13:50 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň