Jazyková soutěž

[pátek, 18. listopad 2022]

Soutěžíme v jazycích s WocaBee:

Naše škola se ve druhé polovině října zapojila do čtvrtého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát. Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee. Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.

V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.

Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni. Žáci aktuálně soutěží v okresním kole šampionátu, ve kterém mohou získat zajímavé ceny a pro naši školu až 2 x 60 000 Kč na modernizaci. Všechny informace o soutěži včetně průběžných výsledků najdete na www.wocabee.app/soutez .

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité. Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výsledky!

Držíme jim v soutěži palce!

 

Ve výše zmiňované soutěži jsme splnili všechny požadované podmínky a vysoutěžili jsme si kurz v aplikaci Langbee (velice podobná online aplikace, která je určena pro jednotlivce/samouky) v hodnotě 150 Kč pro každého žáka. Žákům moc gratulujeme a věříme, že se jim v anglickém jazyce bude dařit i nadále. (sý)


vložil: Učitelka [Aktuální dění] 14:25 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň