Šachovnice s barevnými kameny

[čtvrtek, 9. únor 2023]

Před začátkem turnaje v Dámě starší žáci vyrobili šachovnice a učili mladší žáky hrát tuto hru. Jako barevné kameny jsme využili PET víčka.

Ve svých odděleních měli žáci možnost porovnat své herní schopnosti hry v Dámě mezi sebou. Vychovatelky pečlivě zaznamenávaly výsledky zápasů a pak ty nejlepší vyslaly do finále. To probíhalo od 31.1. do 1.2. a vyhodnocení proběhlo v tělocvičně následující den. Medaile dostali ti, kterým se podařilo odehrát nejvíce zápasů a získat nejvíce bodů.

Starší žáci: 1. místo Karolína K., Petr S.; 2. místo Petr V.; 3. místo Ella H.

Mladší žáci: 1. místo Patrik K.; 2. místo Jakub P.; 3. místo Matouš H.

Všichni účastníci celodružinové akce obdrželi dukáty a čokoládové mince.

Přestože nám akci narušovala vysoká nemocnost žáků, myslím, že se akce vydařila. (ku)


Šachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kamenyŠachovnice s barevnými kameny

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 15:29 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň