Karneval plný barev

[čtvrtek, 2. březen 2023]

Páteční karnevalové odpoledne 24.2. odstartovaly vystřelené mnohobarevné konfety. Téměř 50 dětí se převléklo do skvělých masek a mohlo se tančit, soutěžit a trochu tentokrát řádit v tělocvičně naší školy. Všichni si zasloužili sladkou odměnu a "dukáty" za účast. Navíc bylo odměněno 6 nejbarevnějších masek, vzhledem k letošnímu "barevnému" školnímu roku. Zatančili jsme si společně Makarenu, Ptačí tanec, Lambádu a nechyběl ani židličkový tanec. Děti z oddělení Dráčků vyrobily krásné klauny na výzdobu oken a celé prostředí maškarního bálu nám dekorovaly malované obrázky ve školní družině i z dřívějších let.

Všichni jsme se jistě pobavili, vyskotačili a čas nám rychle uběhl. Někteří museli dříve odejít domů, ale i tak zůstalo po skončení dost pomocníků na úklid konfet, židlí a odpadků. Díky všem přítomným i spoluúčasti rodičů a mladších sourozenců na této akci ŠD.

Masopustní doba skončila a nastal čas půstu a předjarních příprav. Všichni se už těšíme na jaro a na Velikonoce. Buďme tedy všichni zdrávi a radostni. (šle)


Karneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barevKarneval plný barev

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 11:50 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň