McDonald's Cup - krajské kolo v Písku

[úterý, 23. květen 2023]

Naši žáci postoupili do krajského kola fotbalového turnaje v kategorii malotřídních škol. Toto klání se uskutečnilo v Písku 18.5.2023. Deset škol bylo rozděleno do dvou skupin. Naši kluci nakonec obsadili 8.místo a za jejich výkon jim patří obdiv i dík.

Dopravu zajišťovali rodiče. Paní L.Sýkorová a paní T.Pelcrová kluky odvezly do Písku a zpět. Chtěl bych oběma maminkám touto cestou poděkovat za jejich ochotu a čas, který věnovaly školnímu sportování.

Kluci k tomu napsali:

Tento týden jsme se zúčastnili fotbalového utkání v Písku. Účastnilo se 10 škol. Jeden zápas se nám podařilo vyhrát 3:0, ostatní zápasy tak úspěšné nebyly. Ale myslíme si, že jsme si to užili. Když vše skončilo, bylo společné vyhlášení výsledků. Pak nás čekal návrat domů. Jsme rádi, že počasí se nám povedlo. (Maty, Vávra, Miki a Olda ze 4.r.) (pa, mk)


McDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v PískuMcDonald\'s Cup - krajské kolo v Písku

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 10:55 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!
Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň