Spaní ve škole

[čtvrtek, 21. červen 2007]

Tahle událost se v naší škole koná pro děti za odměnu. Děti se mohou přihlásit, ale pak jsou vybrány podle zásluh. Součástí letošního spaní ve škole byla návštěva folklorního festivalu „Pod vrčeňskou lípou“, hry na zahradě a noční hra.

Dne 14.června 2007 jsme spali ve škole. Opékali se vuřty, na vrčeňskou náves přijeli různí cizinci, kteří tam tancovali a zpívali. Na školní zahradě byla noční hra, kterou připravovaly paní vychovatelky Nová a Šlajerová. Pomáhaly jim děti z 2.stupně. Večer jsme hráli hru „Městečko Palermo“. Všem se noční pobyt ve škole líbil. Katka Maršalíková (5.r.)

Večer jsme opékali buřty. Kolem jedenácté hodiny jsme mohli jít na noční hru a já jsem nešla, protože se mi nechtělo. Šla jsem za Verčou do třídy. Jen my dvě jsme zůstaly ve škole. Dívaly jsme se z okna. Viděla jsem Adélku a Terku. Usnuli jsme v jednu hodinu ráno. Lenka Krobotová (3.r.)

Ve čtvrtek se konal festival. Byl jsem tam s kamarády. Viděl jsem pana ředitele. Seznámil jsem se tam s jedním Indem. Jmenoval se Jimi. Líbil se mi taneční soubor Jiskra. Dominik Chodora (3.r.)


vložil: Webmaster [Aktuální dění] 11:03 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň