Vystoupení Jana Vodňanského

[neděle, 20. leden 2008]

Naši školu potěšil svou návštěvou pan Jan Vodňanský, kterého děti mohou znát hlavně z televize. Píše texty pro děti a skládá pro ně písničky, které často zpívá Magda z Kouzelné školky.

Děti byly při představení, ve kterém slyšely mnoho písniček, velmi pozorné. Pan Vodňanský písničky prokládal mluveným slovem a kresbami na tabuli. Dětem se program líbil. V závěru děti předaly panu Vodňanskému drobné dárky.

Stejné vystoupení se v naší škole uskutečnilo i pro děti z MŠ. Mezi oběma vystoupeními si pan Vodňanský prohlédl budovu školy a školní zahradu. Chválil vybavení a organizaci školy, velmi kladně hodnotil výtvarné práce našich žáků.

Celé vystoupení bylo zorganizováno jako odměna pro děti za právě ukončené 1.pololetí školního roku.


vložil: Webmaster [Aktuální dění] 14:11 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň