Zápis žáků do 1.ročníku

[neděle, 10. únor 2008]

A zase je tu doba zápisů. Od 15.ledna do 15.února bylo období, ve kterém mohly být zapsány děti do 1.ročníků.

V letošním roce k nám do školy přišlo 8 dětí z mateřské školy, aby byly zapsány.

Děti plnily úkoly, které se každoročně opakují (počítání a poznávání geometrických tvarů, znalost základních barev, poznávání zvířat, kreslení postavy, básnička nebo písnička, orientace v prostoru). Děti mohly soutěžit se žáky z 5.ročníku v zavazování kličky, mohly si zkusit pracovat s výukovým programem matematiky. Za odměnu a předvedené výkony si odnesly dárky od svých budoucích spolužáků a drobnosti od Komerční banky Nepomuk.

Děkuji všem rodičům, kteří přivedli své dítě k nám. Jsme velmi rádi, že alespoň někomu se líbí, co v naší škole pro děti a s dětmi děláme. O děti je postaráno od 6,45 hodin do 16,30 hodin, kdy končí provoz školní družiny. Bohužel je vidět, že ani kladné hodnocení školy rodiči žáků a Českou školní inspekcí nepomáhá k tomu, aby do naší školy přišlo více dětí.


vložil: Webmaster [Aktuální dění] 14:17 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň