Maškarní karneval

[pátek, 29. únor 2008]

Na poslední únorový den byl naplánován maškarní karneval.

Při pracovních činnostech žáci připravovali karnevalové čepice, připravovali chuťovky, tvořili pomazánky. Před zahájením karnevalu jsme vyzdobili tělocvičnu pohádkovými kulisami, které jsme malovali většinou ve školní družině. Instalovali jsme barevnou hudbu a světelné řetězy.

Letošní karneval byl uskutečněn v duchu řemesel a povolání, ale i jiné masky nepřišly zkrátka. K vidění byli kuchaři a kuchařky, kominík, žokej, mexičan, instalatér, letec, voják, školník, uklízečky, policisté.

Děti tancovaly, řádily při hudbě, soutěžily s autíčky, pohotovost si vyzkoušely při „židličkové“ hře, vyhrávaly ceny v tombole, odpalovaly nafouknutý míček pálkou. Za svoje snažení děti dostaly sladkosti.

Během karnevalu byly vyhodnoceny nejhezčí, nejoriginálnější, nejpracnější masky. S hodnocením pomáhali rodiče, kteří byli přítomni v tělocvičně.

Velmi nás potěšila návštěva dětí z mateřské školy. Přišlo asi 20 dětí. Děti se předvedly ve svých maskách, hned se zapojily mezi školní děti a všichni společně tančili a soutěžili.

V tělocvičně vládla výborná nálada a některým se ani nechtělo domů, i když jarní prázdniny ťukaly na dveře.


vložil: Webmaster [Aktuální dění] 14:30 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň