VŠI

[úterý, 11. září 2018]

Dnes byl jedním rodičem oznámen výskyt vší. Je to s podivem, že někdo poslal po prázdninách dítě do školy s veškami, kterým se pak nesmírně daří v ostatních vlasech. Velmi apeluji na všechny rodiče - proveďte důkladnou kontrolu vlasů vašich dětí a při objevení vší uskutečněte zodpovědnou očistu. Podle MŠMT jde o infekční onemocnění a dítě má být doma do odvšivení!!! V případě nálezu živých brouků či hnid ve vlasech vašeho dítěte budete vyzváni k odvezení dítěte ze školy.Odevzdávání učebnic

[středa, 20. červen 2018]

Žáci 2.-5.ročníku odevzdávají učebnice od 21.6. do 25.6. Učebnice budou přijaty opravené, vygumované, bez obalů,...... Děkujeme rodičům za spolupráci. Za poničené učebnice bude vybírán poplatek.Odhlašování obědů

[neděle, 17. červen 2018]

V posledním školním týdnu je posledním dnem na možné odhlášení obědů pondělí 25.6.2018, aby mohlo být provedeno zúčtování stravného.Úplata za školní družinu

[sobota, 5. květen 2018]

Žádáme o kontrolu platby - úplata za pobyt ve školní družině; platbu proveďte do 15.5.2018. Platbu je také možné provést hotově v družině nebo u ředitele školy.

Více...Vši

[pondělí, 9. duben 2018]

Škole byl oznámen výskyt vší. Žádáme o provedení důkladné kontroly vlasů vašich dětí. V případě výskytu vší je dítě doma do doby odvšivení.

Více...Průvod s Moranou

[pátek, 16. březen 2018]

Průvod s Moranou

bude v pondělí 19.března. Děti budou mít teplé oblečení a vhodnou obuv, protože jdeme na obchůzku obcí směrem k řece. Rodiče i veřejnost se mohou přidat k nám, abychom společně přivítali jaro. Začátek je v 9,45 u školy.

Více...Kroužek angličtiny v 1.ročníku

[neděle, 11. březen 2018]

odpadá dne 13.3. z důvodu nepřítomnosti paní učitelky.

Více...Nemoc paní učitelky

[pátek, 5. leden 2018]

V týdnu od 8. do 12.ledna se nekonají žádné kroužky (flétna, angličtina v 1.ročníku, šikulové), které vede paní učitelka Sýkorová z důvodu její nemoci. Na dopolední výuku ji většinou zastoupí p.uč.Vodičková.

Nemoc paní učitelky pokračuje i v dalším týdnu. Zástupy budou stanoveny podle možností školy.

Více...Fotografie

[pondělí, 18. prosinec 2017]

Většina žáků dnes nese domů fotografie. Peníze vybíráme od úterý do čtvrtka podle údaje v obálce. Rodiče nemocných žáků žádám, aby informovali školu, komu máme fotografie předat.

Více...Knihy Pierot

[pondělí, 23. říjen 2017]

Žáci přinesli domů nabídku knih nakladatelství Pierot. Budete-li publikace (nebo jen jednu z nich) chtít, pošlete do školy peníze, v opačném případě pošlete knihy (nebo jednu) zpět do školy v původním stavu. Nákup knih není v žádném případě povinný, vše je DOBROVOLNÉ a záleží na vašem rozhodnutí.

Více...Přihláška do zájmových útvarů

[neděle, 10. září 2017]

V pátek 8.9. děti obdržely přihlášku do zájmových útvarů. Žádáme o její vyplnění a včasné navrácení třídním učitelům. Poplatek za Hliněný kroužek vybírají třídní učitelé.

Více...Poslední týden I.část

[pondělí, 26. červen 2017]

V pondělí jsem potvrdil průkazky na autobus pro další šk.rok (a budu pokračovat i v dalších dnech). V úterý děti domů přinesou lístek ohledně ŠD (prosím o rychlé vyplnění).

Více...Strana 5 z 23
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»Doučování žáků Banner
Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň